Pracownia Psychologiczna PsychoTest

Pracownia Psychologiczna PsychoTest

specjalizuje się w szerokiej diagnostyce psychologicznej, w tym badaniach w zakresie psychologii transportu i w kierunku uzyskania pozwolenia na broń.

Badania prowadzone są z wykorzystaniem obowiązującej w Polsce metodologii badań psychologicznych, szybko, bezstresowo, w dogodnych terminach ustalanych indywidualnie z klientem.

Badania Kierowców

Wykonujemy badania kierowców wszystkich kategorii tzw. psychotesty

Badania na Broń

Wykonujemy badania psychologiczne dla osób ubiegających się lub posiadających pozwolenie na broń.

BADANIA MEDYCYNA PRACY I INNE

U nas poczujesz się komfortowo, a indywidualne podejście do każdego Klienta pomoże Ci bezstresowo przejść badanie.

Pracownia Psychologiczna PSYCHOTEST istnieje od 1994 roku. Posiada trzy lokalizacje: w Gorzowie Wielkopolskim, Kostrzynie nad Odrą i w Barlinku. W Pracowni można wykonać wszelkiego rodzaju badania psychologiczne wymagane na różnych stanowiskach pracy a także inne badania diagnostyczne dla różnych celów. W naszej ofercie znajdą Państwo badania psychologiczne popularnie nazywane psychotestami dla: kierowców i kandydatów na kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy, kierowców pojazdów służbowych, kierowców rajdowych, egzaminatorów i instruktorów, operatorów maszyn i urządzeń, pracowników pracujących na wysokości, osób wykonujących prace wymagające szczególnych predyspozycji psychofizycznych oraz osób skierowanych na badania przez policję. Ponadto przeprowadzamy badania w kierunku uzyskania pozwolenia na broń oraz dla inspektorów transportu drogowego, detektywów, sędziów, prokuratorów, syndyków. Pracownia wykonuje również diagnozy psychologiczne oceniające predyspozycje zawodowe, specyficzne trudności szkolne tj. dysleksja, dysgrafia, dysortografia, dyskalkulia, a także wydaje opinie psychologiczne na potrzeby orzecznictwa dla zakładów ubezpieczeń i oceniające stopień niepełnosprawności. W Pracowni wykorzystuje się wystandaryzowaną metodykę badań oraz licencjonowaną aparaturę pomiarową.

 

Więcej informacji pod nr telefonu: +48 502 546 616

Pracownia Psychologiczna PSYCHOTEST

www.psychotest.biz.pl

https://www.facebook.com/pracowniapsychologicznapsychotest/