Pediatra w Gabinetach na Staromiejskiej w Barlinku

Pediatra Barlinek

Szanowni Państwo,

Już w sobotę 17 lutego odbędą się konsultacje pediatryczne/neonatologiczne prowadzone przez dr n. med. Agatę Jankowską.

Zapraszamy serdecznie w celu skonsultowania przeciwdziałania chorobie, przeprowadzenia bilansów lub kontroli stanu zdrowia dzieci.

Zależy nam na Państwa komforcie i wygodzie, dlatego zapraszamy do pilnego umawiania wizyt pod nr telefonu: +48 530 040 132.

Zapraszamy!

 

Pediatra (neonatolog) jest pierwszym lekarzem, z jakim dziecko ma kontakt dlatego, wykazuje się wiedzą praktycznie z każdej dziedziny medycyny:

  • chorób wewnętrznych
  • chorób zakaźnych
  • dermatologii
  • alergologii
  • kardiologii
  • neurologii
  • psychologii

DR N. MED. AGATA JANKOWSKA

pediatra w gabinetach na staromiejskiej w barlinku
PEDIATRA BARLINEK

pediatra, specjalista z dziedziny neonatologii. W 2000 roku ukończyła studia na wydziale lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Od samych początków swojej edukacji zainteresowania skupia wokół pediatrii. Od 3 roku studiów członek kółka pediatrycznego. Współautorka wielu prac i publikacji dotyczących endokrynologii wieku rozwojowego.

W 2005 roku obroniła pracę doktorską na temat cukrzycy typu 1 u dzieci i młodzieży, natomiast w roku 2007 uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie pediatrii. Od roku 2008 do 2014 była pediatrą w Szpitalu Bellevue na Tenerifie. W 2017 roku ukończyła specjalizację z neonatologii. Jest asystentem w Klinice Patologii Noworodka PUM w Szczecinie.

Oprócz zainteresowań związanych z pediatrią oraz neonatologią dr n. med. Agata Jankowska zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej.

Można się do niej umówić w celu konsultacji w zakresie pediatrii. W zakresie neonatologii zajmuje się oceną noworodka w skali Apgar, oceną noworodka na siatkach centylowych. Leczy takie choroby jak wady wrodzone, bezdech, zaburzenia oddychania, żółtaczka wcześniacza, urazy okołoporodowe. Jest specjalistą pełnym profesjonalizmu oraz pasji do swojej pracy.

 

Gabinety na Staromiejskiej

W trosce o zdrowie Naszych pociech !

 

pediatra w gabinetach na staromiejskiej w barlinku

pediatra w gabinetach na staromiejskiej w barlinku