PROTETYKA BARLINEK

Piękne i białe zęby. Komfort i zdrowie!

 

Zaledwie kilka krótkich wizyt i możesz posiadać piękny uśmiech.

 

 

Skorzystajcie Państwo z leczenia protetycznego, które przywróci Wam komfort i radość życia.

Protetyka Barlinek

LECZENIE PROTETYCZNE W GABINETACH NA STAROMIEJSKIEJ

Ponieważ traktujemy naszą pracę poważnie i z odpowiedzialnością, używamy najlepszego sprzętu oraz pracujemy z doświadczonymi i sprawdzonymi specjalistami, nasi pacjenci cieszą się estetycznym uśmiechem.

Kompleksowe podejście do pacjenta
materiały najwyższej jakości
Stały kontakt z pracowniami protetycznymi

Protetyka stomatologiczna

Odtwarzanie utraconych lub uszkodzonych zębów to ważna część leczenia dentystycznego. Protetyka stosowana jest także w stomatologii estetycznej i pozwala osiągnąć wspaniałe efekty wizualne.

Zapraszamy do Gabinetów na Staromiejskiej i konsultacji z naszym specjalistą, który z pewnością doradzi oraz zrealizuje najlepszy dla Państwa model leczenia.

Wybierają nas pacjenci z Polski i całej Europy, ponieważ wyróżniamy się:

Ogromną estetyką prac protetycznych
indywidualnym podejściem do każdego naszego Pacjenta
Profesjonalizmem na najwyższym poziomie
Przyjacielską atmosferą
Rozsądnymi cenami
Bezbolesnym leczeniem

Zadzwoń i umów się na wizytę

USŁUGI PROTETYCZNE

W Gabinetach na Staromiejskiej wykonujemy następujące prace Protetyczne:

Proteza całkowita
Odtwarza całkowity brak zębów w jednym łuku. Może być wykonana z akrylu lub nowoczesnych materiałów elastycznych, na przykład akronu.
Proteza częściowa
Odtwarza częściowe braki w uzębieniu. Przykładem takiej protezy jest proteza szkieletowa.
Licówki
Ceramiczne nakładki pokrywające zęby od strony estetycznej. Stosowane, aby poprawić kształt oraz dobrać odpowiedni kolor zębów do pozostałych.
Inlay, Onlay
Bardzo trwałe i estetyczne uzupełnienie brakujących tkanek w zębach bocznych. Zazwyczaj wykonane z porcelany lub materiałów kompozytowych.
Korony
Uzupełnienia odbudowujące znaczną część zęba. Rozwiązanie to stosuje się w celu poprawy estetyki zęba oraz jego trwałości.
Mosty
To rozwiązanie umożliwiające odbudowę braków międzyzębowych. Osadzony most, swoim przęsłem, estetycznie odtwarza brak po jednym lub kilku zębach.

protetyka barlinek

Protetyka Barlinek

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Rejestracją w Gabinetach na Staromiejskiej lub wypełnienie bezpłatnego "Formularza Pacjenta" klikając w logo MediRaty poniżej:

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych.

Kompleksowa opieka dentystyczna

 

W Gabinetach na Staromiejskiej leczeni jesteście Państwo kompleksowo, więc jeśli będzie trzeba wykonać jakieś inne usługi z zakresu stomatologii poza protetyką, zostaniecie Państwo zapisani do odpowiedniego specjalisty w naszym gabinecie.

 

 

Nad całym przebiegiem leczenia czuwać będzie Twój lekarz prowadzący, na którym zawsze możesz polegać i czuć się bezpiecznie.

Gabinety na Staromiejskiej to pełen profesjonalizm połączony z ciepłą i miłą atmosferą. Polecam!Kamila
Najlepsza opieka dentystyczna jaką kiedykolwiek miałam. Profesjonalizm w każdym calu!!! Wspaniałe, kompleksowo i nowocześnie wyposażone gabinety!!! Dr Klaudia Mączka-Kołosowska to najlepszy wybór w trosce o piękny i zdrowy uśmiech!!!Sylwia
Po prostu profesjonalnie od samego wejścia. Brawo!Konrad
Profesjonalizm w każdym calu…Nie ma lepszego stomatologa:)Kinga

Zadzwoń i umów się na wizytę

Protetyka Barlinek

Protetyka Barlinek
Protetyka Barlinek Protetyka Barlinek Protetyka Barlinek