Neonatolog w Barlinku

neonatolog w barlinku

Już 29 września (sobota)w Gabinetach na Staromiejskiej odbędą się konsultacje pediatryczne i neonatologiczne prowadzone przez dr n. med. Agatę Jankowską.

Zapraszamy serdecznie w celu skonsultowania przeciwdziałania chorobie, przeprowadzenia bilansów lub kontroli stanu zdrowia dzieci.

Neonatolog jest pierwszym lekarzem, z jakim dziecko ma kontakt dlatego, wykazuje się wiedzą praktycznie z każdej dziedziny medycyny:

  • chorób wewnętrznych
  • chorób zakaźnych
  • dermatologii
  • alergologii
  • kardiologii
  • neurologii
  • psychologii

 

PONIEWAŻ ZALEŻY NAM NA PAŃSTWA KOMFORCIE I WYGODZIE

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Dr N. Med. Agata Jankowska

pediatra, specjalista z dziedziny neonatologii. W 2000 roku ukończyła studia na wydziale lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Od samych początków swojej edukacji zainteresowania skupia wokół pediatrii. Od 3 roku studiów członek kółka pediatrycznego. Współautorka wielu prac i publikacji dotyczących endokrynologii wieku rozwojowego.

W 2005 roku obroniła pracę doktorską na temat cukrzycy typu 1 u dzieci i młodzieży, natomiast w roku 2007 uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie pediatrii. Od roku 2008 do 2014 była pediatrą w Szpitalu Bellevue na Tenerifie. W 2017 roku ukończyła specjalizację z neonatologii. Jest asystentem w Klinice Patologii Noworodka PUM w Szczecinie.

Oprócz zainteresowań związanych z pediatrią oraz neonatologią dr n. med. Agata Jankowska zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej.

Można się do niej umówić w celu konsultacji w zakresie pediatrii. W zakresie neonatologii zajmuje się oceną noworodka w skali Apgar, oceną noworodka na siatkach centylowych. Leczy takie choroby jak wady wrodzone, bezdech, zaburzenia oddychania, żółtaczka wcześniacza, urazy okołoporodowe. Jest specjalistą pełnym profesjonalizmu oraz pasji do swojej pracy.

neonatolog w barlinku

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Neonatolog w Barlineku
Neonatolog w Barlineku
Neonatolog w Barlineku

ze względu na, ponieważ, najbardziej, właściwie, biorąc pod uwagę