Biorezonans Barlinek

biorezonans barlinek

Biorezonans Barlinek w Gabinetach na Staromiejskiej

Biorezonans jest metodą medycyny naturalnej opartej na ponad 70-letnim doświadczeniu wielu tysięcy lekarzy i naukowców z całego świata.

Wykorzystuje się w niej do diagnostyki i terapii odpowiednie częstotliwości pól elektromagnetycznych, które odbierane w badaniu przez elektrody mające kontakt ze skórą pacjenta w sposób bezinwazyjny i niebolesny pozwalają określić czynniki chorobotwórcze odpowiedzialne za powstanie konkretnych chorób.

W naszej praktyce podkreślamy niezmiernie ważną rolę profesjonalnego badania w celu ustalenia najważniejszych patogenów lub innych czynników wywołujących kaskadę zmian patologicznych w określonych narządach. To badanie powala także na wczesne wykrywanie rozpoczynających się patologii, które prowadzą po wielu latach do rozwoju poważnych chorób. W ten sposób jesteśmy w stanie skutecznie leczyć i zapobiegać chorobom.

Jestem lekarzem z wieloletnią praktyką ogólną, rodzinną, internistyczną. W zakresie biorezonansu wykorzystuję najnowsze metody, do terapii dobieram odpowiednie komputerowe programy terapeutyczne z zakresu określonych częstotliwości fal elektromagnetycznych.

lekarz medycyny Marcin Sowiński

Lek. Med. Marcin Sowiński

 

Doświadczony lekarz medycyny Marcin Sowiński specjalista w leczeniu boreliozy oraz w dziedzinie biorezonansu.

 

Łączy wieloletnie doświadczenie medycyny konwencjonalnej (ogólnej, rodzinnej i internistycznej) z najnowocześniejszymi rozwiązaniami diagnostyki i terapii biorezonansowej, elektropunktury i informoterapii. 

 

Właściciel najprężniej rozwijającej się w Polsce , wykładowca i szkoleniowiec.

 

Prekursor terapii generatorem plazmowym.

biorezonans barlinek

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Biorezonans Barlinek Biorezonans Barlinek

Biorezonans Barlinek