Medycyna Estetyczna

medycyna estetyczna barlinek

Zapraszamy do skorzystania z zabiegów medycyny estetycznej w Gabinetach na Staromiejskiej już 24 marca 2018 r.

Dr n. med. Agata Jankowska to wykwalifikowana specjalistka w tej dziedzinie, która dołoży wszelkich starań aby sprostać Państwa oczekiwaniom a w razie wątpliwości służy profesjonalnym doradztwem.

Wiosna to idealny moment aby coś zmienić, rozkwitnąć nową sobą. Chętnych na zabiegi i konsultacje prosimy o kontakt telefoniczny pod nr +48 530 040 132 lub osobistą rejestrację w Gabinetach na Staromiejskiej .

 

MEDYCYNA ESTETYCZNA

to ta część medycyny, dzięki której możliwe jest podnoszenie jakości życia osób zdrowych. Specjalizujący się w tej dyscyplinie lekarze przeciwdziałają procesom starzenia się skóry, rekonstruują zmiany w jej obrębie, które powstały na skutek upływu czasu oraz poprawiają niewielkie defekty kosmetyczne (blizny, przebarwienia, pieprzyki, rozszerzone naczynka) negatywnie wpływające na samoocenę. W szerokim zakresie dbają oni o kondycję skóry, zapewniając Pacjentom atrakcyjny wygląd fizyczny.

Przeprowadzanie zabiegów z tego zakresu – zgodnie z prawem – możliwe jest tylko na podstawie aktualnego prawa wykonywania zawodu lekarza, dlatego zachęcamy do poddawania się im wyłącznie w sprawdzonych gabinetach medycyny estetycznej, gdzie o Twoje bezpieczeństwo dbają profesjonaliści.

KIEDY ZAINTERESOWAĆ SIĘ MEDYCYNĄ ESTETYCZNĄ?

Odpowiedź jest prosta: wtedy, kiedy czujemy taką potrzebę. Nie da się cofnąć czasu, ale można zminimalizować jego oznaki na naszej skórze – nie tylko na twarzy, ale na całym ciele. Wraz z wiekiem nasza skóra starzeje się, wiotczeje i robi się szorstka, pogłębiają się mimiczne bruzdy, zamieniając w zmarszczki. W pewnym momencie może pojawić się pomarańczowa skórka, czyli cellulit lub rozstępy.

Na szczęście te procesy można spowolnić lub odwrócić, i tym właśnie zajmuje się medycyna estetyczna – pomaga nam oprzeć się upływowi czasu, zachować piękny i młody wygląd oraz dobre samopoczucie.

To wszystko zapewnimy Tobie w Gabinetach na Staromiejskiej.

 

 

 

 Estetyczna

Estetyczna