Barlinecki Dzień Zdrowia

dentysta barlinek, pediatra barlinek

Poczuj przyjemność z dbania o siebie!

Weź udział w bezpłatnych badaniach i zyskaj wyjątkowe rabaty!

Fundacja Joy Aim i Szpital Barlinek wraz z partnerami mają zaszczyt zaprosić Szanowne Panie, Panny, Kobiety i Dziewczyny z Barlinka i okolic na II Barlinecki Dzień Zdrowia, który odbędzie się 24 marca 2018 r. w godz. 09:00-13:00 w Szpitalu Barlinek.

Tej wiosny Barlinek rozkwitnie najpiękniej!

dentysta barlinek, pediatra barlinek

W otoczeniu pierwszych liści, pąków i kwiatów, przy dźwiękach dzwonków rowerowych, smaku lodów na Rynku oraz przy spojrzeniu prawdziwych dżentelmenów zachęcamy wszystkie barlinianki do udziału w II Barlineckim Dniu Zdrowia.

Już od godz. 9.00 w sobotę 24 marca 2018 r. specjalnie dla zabieganych i niemających czasu kobiet z Barlinka mamy bukiet możliwości. To m.in. bezpłatne badania krwi, cytologia, badanie piersi, USG jamy brzusznej, pomiary składu ciała oraz ciekawe wykłady z dietetyki, pediatrii, fizjoterapii i wizażu.

Dzięki naszym 34 partnerom dla uczestniczek Barlineckiego Dnia Zdrowia mamy aż 51 voucherów, bonów lub zaproszeń do salonów kosmetycznych i fryzjerskich na terenie całego miasta oraz atrakcyjne rabaty na rowery, bieliznę damską, biżuterię i usługi kosmetyczno-fryzjerskie! z których można skorzystać po wydarzeniu z ulotką posiadającą pieczątki organizatorów1.

My wierzymy, że piękno kobiety zaczyna się w jej wnętrzu, dlatego zachęcamy Panie i Panny do stosowania profilaktyki zdrowotnej i czerpania przyjemności z takiego działania!

Z nami to się uda!

 

SZCZEGÓŁOWY PLAN

Miejsce: Szpital Barlinek (ul. Szpitalna 10 – nowy budynek)
9.00-12.00 Otwarte Laboratorium
– Bezpłatna morfologia i OB. – dla pierwszych 50 osób
09.00-13.00
– Bezpłatna cytologia i badanie piersi
– Bezpłatne USG jamy brzusznej
– Bezpłatne pomiary ciśnienia krwi
– Bezpłatne pomiary poziomu cukru we krwi (Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koło Barlinek)
10.00-12.00
– Bezpłatna analiza składu ciała m.in. BMI, poziom masy tłuszczowej, mięśniowej, nawodnienia (Joanna Kisły – Dietetyk)

WYKŁADY (Sala konferencyjna Szpitala Barlinek)
09.00 Joanna Kisły – Dietetyk „Zdrowa dieta w pracy”
10.00 dr n. med. Agata Jankowska – Pediatra, Neonatolog, Szczecin „Czy, kiedy i dlaczego… Czyli najczęstrze pytania kierowane do pediatry”
11.00 Pamela Baranowska – AWF Poznań Fizjoterapia „Postępowanie i profilaktyka w przypadku dolegliwości odcinka lędźwiowego kręgosłupa”
12.00 Monika Olejnik – Wizażystka, Stylistka „Jak naturalnie i szybko podkreślić swoje brwi”

 

Celem Barlineckiego Dnia Zdrowia jest profilaktyka zdrowotna, poszerzanie świadomości wśród kobiet odnośnie cytologii i badania piersi oraz zwiększenie dostępności do usług medycznych.

Uzyskanie rabatu jest możliwe z ulotką wydarzenia posiadającą pieczątki Fundacji Joy Aim i Szpitala Barlinek (do salonów i gabinetów kosmetycznych i fryzjerskich wymagane umówienie – po 24.03.2018 r.). Pieczątki będą przystawiane w dniu wydarzenia 24.03.2018 r. w godzinach 09.00-13.00 w nowym budynku Szpitala.

*Ulotka wydarzenia ważna jest do 24 kwietnia 2018 r., z wyjątkami gdy daty obowiązywania rabatu zostały podane.”

* Vouchery, bony i zaproszenia będą rozdawane w formie losowania, w kolejności zgłoszeń uczestniczkom BDZ. Jednej uczestniczce wydarzenia przysługuje jeden voucher, bon lub zaproszenie. Pierwsza połowa zostanie rozdysponowana w godzinach 09.00-11.00, druga w godzinach 11.00-13.00

Po więcej informacji zapraszamy tutaj

1 Po ulotki zapraszamy do Gabinetów na Staromiejskiej

Barlinecki Dzień Zdrowia, Gabinety na Staromiejskiej, pediatra Barlinek, dr n. med. Agata Jankowska