STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

to dziedzina stomatologii zajmująca się estetyczną odbudową zębów o niesatysfakcjonującym kształcie, zębów przebarwionych, ze skruszonymi brzegami siecznymi oraz innymi defektami.

wybielanie barlinek

ZABIEGI Z DZIEDZINY STOMATOLOGII ESTETYCZNEJ

wybielanie zębów żywych i martwych

jest szybkim, bezpiecznym i efektywnym sposobem eliminacji przebarwień zębów. Po zabezpieczeniu dziąseł specjalną barierą lekarz stomatolog aplikuje na powierzchnię zębów żel aktywowany za pomocą lasera diodowego. Ta innowacyjna metoda pozwala już po godzinie cieszyć się jaśniejszym uśmiechem bez nadwrażliwości.

przebudowa materiałem kompozytowym

metoda odbudowy zębów oraz pokrywania powierzchni przebarwionych zębów, w celu nadania złamanym lub zniekształconym koronom estetycznego wyglądu. Technika ta jest nieinwazyjną, gdyż wymaga preparacji zęba tylko w minimalnym stopniu. Do odbudowy wykorzystuje się żywice kompozytowe.

Licówki porcelanowe

to bardzo cienkie porcelanowe powłoki odbudowujące widoczne powierzchnie zębów. Tworzą wspaniałą estetykę uśmiechu. Dzięki swoim właściwościom fizycznym, po zacementowaniu, stają się integralną częścią naturalnego zęba. Ich doskonałe właściwości optyczne pozwalają poprawić estetykę zęba, zachowując jego naturalny wygląd.

Korony i mosty

na podbudowie z tlenku cyrkonu, złota lub pełnoceramiczne (bezmetalowe) cechują się doskonałą wytrzymałością i  dużą estetyką. W trakcie leczenia wykonujemy estetyczne korony i mosty tymczasowe, pozwalające pacjentowi na normalne, niekrępujące funkcjonowanie w tym czasie.

inlay, onlay, overlay

to minimalnie inwazyjna odbudowa korony zęba. Wykonuje się, gdy za wcześnie jest na koronę a wykonanie bezpośredniego wypełnienia kompozytowego grozi połamaniem ścian zęba. Prace typu wkład/nakład rozkładają siły żucia w sposób najbardziej korzystny, co chroni zachowane tkanki twarde przed złamaniem.

biżuteria nazębna

jest efektowną i zupełnie bezpieczną ozdobą. Prawidłowo zamontowana jest bezpieczna dla tkanki zębowej – jest przyklejana na jej powierzchni. W każdej chwili można ją zdjąć w gabinecie dentystycznym nie pozostawiając śladu.

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Już czas przestać wstydzić się swojego uśmiechu – teraz poczujesz się swobodnie w towarzystwie!

Więcej informacji uzyskasz podczas konsultacji z naszym specjalistą. Podczas pierwszej wizyty przeprowadzimy pełną diagnostykę oraz zaproponujemy odpowiednie zabiegi. Dobierzemy metody leczenia stomatologicznego, które będą najlepsze w Państwa przypadku. Dołożymy wszelkich starań, aby szeroki uśmiech zawsze gościł na Twojej twarzy.

Zapraszamy do Gabinetów na Staromiejskiej

wybielanie barlinek

wybielanie barlinek

wybielanie barlinek